Suplování:   Pondělí 18.3.2019

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Jičínská Ema

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Netolická Markéta

-

-

Fis

Rut

-

-

-

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Fišerová Ilona

2.hod

supl. (Net)

Ma

6.C

(6.C)

 

Rutteová Dana

3.hod

supl. (Net)

Ch

8.B

(uChF)

 

Změny v rozvrzích tříd:

6.C

2.hod

Ma

 

(6.C)

supluje

Fišerová Ilona

(Net)

8.B

3.hod

Ch

 

(uChF)

supluje

Rutteová Dana

(Net)

 

 

Suplování:   Úterý 19.3.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

3.C

       

pla

pla

pla

     

4.C

       

pla

pla

pla

     

7.A

     

bes

           

7.B

   

bes

             

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Jičínská Ema

-

Rut

Fis

Mik

-

-

-

-

-

 

Netolická Markéta

-

Sch

-

-

Miv

-

-

-

-

 

Rutteová Dana

   

..

             

Vodáková Kateřina

     

..

           

Shánělová Zuzana

       

..

..

-

     

Vobořilová Lucie

       

..

..

-

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Fišerová Ilona

2.hod

supl. (Jic)

Ch

9.C

(uChF)

 

Mikolinová Hedvika

3.hod

supl. (Jic)

Ch

9.A

(uChF)

 

Mivaltová Jana

4.hod

supl. (Net)

Vv

8.B

(uMa)

 

Rutteová Dana

1.hod

supl. (Jic)

Ch

9.B

(uChF)

 

Schoberová Irena

1.hod

supl. (Net)

Ma

6.C

(6.C)

 

Změny v rozvrzích tříd:

6.C

1.hod

Ma

 

(6.C)

supluje

Schoberová Irena

(Net)

8.B

4.hod

Vv

 

(uMa)

supluje

Mivaltová Jana

(Net)

9.A

3.hod

Ch

 

(uChF)

supluje

Mikolinová Hedvika

(Jic)

9.B

1.hod

Ch

 

(uChF)

supluje

Rutteová Dana

(Jic)

9.C

2.hod

Ch

 

(uChF)

supluje

Fišerová Ilona

(Jic)

Pedagogický dohled u třídy:

3.C, 4.- 6. hod - Vobořilová Lucie

4.C, 4.- 6. hod - Shánělová Zuzana

7.A, 3. hod - Vodáková Kateřina

7.B, 2. hod - Rutteová Dana

 

 

Suplování:   Středa 20.3.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

   

bes

             

1.B

 

bes

bes

bes

           

1.C

   

bes

bes

bes

         

2.A

 

bes

bes

bes

           

2.B

 

bes

bes

bes

           

2.C

   

bes

bes

bes

         

3.A

exk

exk

exk

bes

bes

bes

       

3.B

exk

exk

exk

bes

bes

bes

       

3.C

     

bes

bes

bes

       

4.C

     

bes

bes

bes

       

5.B

 

bes

bes

bes

           

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Michálková Lada

   

..

..

..

         

Chlaňová Michaela

 

..

..

..

           

Doubravová Michaela

   

..

             

Fišerová Ilona

         

Str

       

Hezká Martina

-

..

..

..

..

..

       

Jírková Zdenka

 

..

-

-

           

Kakosová Pavlína

 

..

..

..

           

Hladíková Martina

 

..

..

..

           

Krámová Michaela

-

..

..

..

..

-

       

Secká Jana

   

..

..

Vla

         

Shánělová Zuzana

     

..

..

..

       

Vobořilová Lucie

     

..

..

..

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Chlaňová Michaela

5.hod

odpadá

Hv

3.A

 

beseda, přednáška

Jírková Zdenka

6.hod

navíc

TH

5.B

(5.B)

 

Macíková Jana

3.hod

odpadá

Inf

5.B

 

beseda, přednáška

Štruncová Kateřina

5.hod

supl. (Fis)

Ze

9.B

(uMa)

 

Vlasáková Zuzana

2.hod

odpadá

Aj

5.B

 

beseda, přednáška

 

4.hod

supl. (Sec)

4.B

(4.B)

 

Změny v rozvrzích tříd:

4.B

4.hod

 

(4.B)

supluje

Vlasáková Zuzana

(Sec)

5.B

6.hod

TH

 

(5.B)

navíc

Jírková Zdenka

 

9.B

5.hod

Ze

 

(uMa)

supluje

Štruncová Kateřina

(Fis)

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 2. hod - Doubravová Michaela

1.B, 1.- 3. hod - Hladíková Martina

1.C, 2.- 4. hod - Michálková Lada

2.A, 1.- 3. hod - Kakosová Pavlína

2.B, 1.- 3. hod - Chlaňová Michaela

2.C, 2.- 4. hod - Secká Jana

3.A, 0.- 2. hod - Krámová Michaela

3.A, 3.- 5. hod - Krámová Michaela

3.B, 0.- 2. hod - Hezká Martina

3.B, 3.- 5. hod - Hezká Martina

3.C, 3.- 5. hod - Vobořilová Lucie

4.C, 3.- 5. hod - Shánělová Zuzana

5.B, 1.- 3. hod - Jírková Zdenka

 

 

Suplování:   Čtvrtek 21.3.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

 

bes

bes

bes

           

4.A

 

bes

bes

bes

           

4.B

 

bes

bes

bes

           

5.A

 

bes

bes

bes

           

6.A

     

bes

bes

bes

       

6.B

     

bes

bes

bes

       

6.C

     

bes

bes

bes

       

7.A

       

bes

bes

       

7.B

       

bes

bes

odp

     

8.A

       

bes

bes

       

8.B

       

bes

bes

odp

     

9.A

       

bes

bes

odp

     

9.B

       

bes

bes

       

9.C

       

bes

bes

       

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Slavíková Veronika

 

..

..

-

           

Doubravová Michaela

 

..

..

..

           

Dražková Ivana

       

..

..

       

Lenochová Lucie

 

..

..

..

           

Sobolíková Ivana

     

Ver

..

..

       

Klepalová Lenka

       

..

..

       

Lacová Jana

 

..

..

..

           

Macíková Jana

       

..

-

       

Mokříž Jakub

       

..

..

       

Štruncová Kateřina

     

-

Ver

-

       

Netolická Markéta

 

-

-

-

-

-

       

Paarová Zora

       

-

..

       

Rutteová Dana

       

..

..

       

Schoberová Irena

     

Fis

-

..

       

Stehnová Kateřina

       

..

-

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Benedová Lenka

4.hod

odpadá

Tv

6.C (Tvdi)+

 

beseda, přednáška

 

5.hod

odpadá

Tv

8.B (TVch)

 

beseda, přednáška

Fišerová Ilona

3.hod

supl. (Sch)

De

9.B

(uMa)

 
 

4.hod

odpadá

Ma

8.A

 

beseda, přednáška

 

5.hod

odpadá

Inf

6.B (i6b1)

 

beseda, přednáška

Mikolinová Hedvika

4.hod

odpadá

Ma

9.B

 

beseda, přednáška

Mivaltová Jana

3.hod

odpadá

Aj

6.C (aj6c)

 

beseda, přednáška

Vernerová Jana

3.hod

supl. (Sob)

Bi

8.B

(uBi)

 
 

4.hod

supl. (Str)

Aj

4.C (3cA)

(4.C)

 
 

5.hod

odpadá

Rj

9.C (7CRj)

 

beseda, přednáška

 

6.hod

odpadá

Rj

9.A (7ARj)

 

hodina odpadne

Secká Jana

3.hod

odpadá

Vl

4.B

 

beseda, přednáška

Vodáková Kateřina

5.hod

odpadá

De

7.A

 

beseda, přednáška

Stehnová Kateřina

3.hod

odpadá

Aj

6.C (a6bc)+

 

beseda, přednáška

Vlasáková Zuzana

6.hod

odpadá

Tv

8.B (Tv78)+

 

hodina odpadne

Změny v rozvrzích tříd:

4.C

4.hod

Aj

3cA

(4.C)

supluje

Vernerová Jana

(Str)

8.B

3.hod

Bi

 

(uBi)

supluje

Vernerová Jana

(Sob)

9.B

3.hod

De

 

(uMa)

supluje

Fišerová Ilona

(Sch)

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 1.- 3. hod - Doubravová Michaela

4.A, 1.- 3. hod - Lenochová Lucie

4.B, 1.- 3. hod - Slavíková Veronika

5.A, 1.- 3. hod - Lacová Jana

6.A, 3.- 5. hod - Štruncová Kateřina

6.B, 3.- 5. hod - Sobolíková Ivana

6.C, 3.- 5. hod - Schoberová Irena

7.A, 4., 5. hod - Paarová Zora

7.B, 4., 5. hod - Rutteová Dana

8.A, 4., 5. hod - Mokříž Jakub

8.B, 4., 5. hod - Macíková Jana

9.A, 4., 5. hod - Dražková Ivana

9.B, 4., 5. hod - Klepalová Lenka

9.C, 4., 5. hod - Stehnová Kateřina

 

 

Suplování:   Pátek 22.3.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

4.B

 

exk

exk

exk

           

7.A

 

bes

bes

             

7.B

 

bes

bes

             

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Slavíková Veronika

 

..

..

..

           

Fišerová Ilona

 

Kle

Sch

             

Hezká Martina

-

Mik

Ver

Vod

Vla

Sec

-

-

-

 

Paarová Zora

 

-

-

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Sobolíková Ivana

2.hod

odpadá

Bi

7.B

 

beseda, přednáška

Klepalová Lenka

1.hod

supl. (Fis)

Ma

6.B

(6.B)

 

Mikolinová Hedvika

1.hod

supl. (Hez)

Čj

3.B

(3.B)

 

Vernerová Jana

2.hod

supl. (Hez)

Čj

3.B

(3.B)

 

Secká Jana

5.hod

supl. (Hez)

Ma

3.B

(3.B)

 

Vodáková Kateřina

3.hod

supl. (Hez)

Aj

3.B

(3.B)

 

Schoberová Irena

2.hod

supl. (Fis)

Ma

8.A

(8.A)

 

Vlasáková Zuzana

4.hod

supl. (Hez)

PaSH

3.B

(sTvM)

 

Změny v rozvrzích tříd:

3.B

1.hod

Čj

 

(3.B)

supluje

Mikolinová Hedvika

(Hez)

 

2.hod

Čj

 

(3.B)

supluje

Vernerová Jana

(Hez)

 

3.hod

Aj

 

(3.B)

supluje

Vodáková Kateřina

(Hez)

 

4.hod

PaSH

 

(sTvM)

supluje

Vlasáková Zuzana

(Hez)

 

5.hod

Ma

 

(3.B)

supluje

Secká Jana

(Hez)

6.B

1.hod

Ma

 

(6.B)

supluje

Klepalová Lenka

(Fis)

8.A

2.hod

Ma

 

(8.A)

supluje

Schoberová Irena

(Fis)

Pedagogický dohled u třídy:

4.B, 1.- 3. hod - Slavíková Veronika

7.A, 1., 2. hod - Paarová Zora

7.B, 1., 2. hod - Fišerová Ilona

 

Zpracováno v systému Bakaláři