Suplování:   Pondělí 18.11.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

4.B

 

exk

exk

bes

bes

bes

       

5.A

 

exk

exk

             

5.B

       

absc

         

6.A

 

exk

exk

             

9.A

     

bes

bes

         

9.B

 

bes

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Slavíková Veronika

       

..

         

Hezká Martina

 

..

..

             

Hezká Martina

     

..

..

..

       

Lenochová Lucie

 

..

..

             

Sobolíková Ivana

 

..

-

             

Macíková Jana

 

..

               

Mivaltová Jana

 

-

Vob

Ver

Vod

Sob

-

-

Sch

-

Péková Kateřina

     

..

Kle

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Sobolíková Ivana

5.hod

supl. (Miv)

Aj

8.A (A6aM)

(7.C)

 

Klepalová Lenka

4.hod

supl. (Pek)

Čj

8.B

(8.B)

 

Morchová Andrea

5.hod

navíc

TH

5.C

(5.C)

 

Štruncová Kateřina

2.hod

odpadá

Aj

6.A (A2AB)

 

exkurze

Vernerová Jana

2.hod

odpadá

Aj

6.A (A2A)

 

exkurze

 

3.hod

supl. (Miv)

Aj

7.A (A6a2)

(7.A)

 

Vodáková Kateřina

4.hod

supl. (Miv)

Aj

6.B (A6bŠ)

(7.C)

 

Shánělová Zuzana

5.hod

navíc

TH

5.C

(5.C)

 

Schoberová Irena

8.hod

supl. (Miv)

De

9.B

(uMa)

 

Vobořilová Lucie

2.hod

supl. (Miv)

Aj

4.C

(4.C)

 

Změny v rozvrzích tříd:

4.C

2.hod

Aj

 

(4.C)

supluje

Vobořilová Lucie

(Miv)

5.C

5.hod

TH

 

(5.C)

navíc

Mor, Shn

 

6.B

4.hod

Aj

A6bŠ

(7.C)

supluje

Vodáková Kateřina

(Miv)

7.A

3.hod

Aj

A6a2

(7.A)

supluje

Vernerová Jana

(Miv)

8.A

5.hod

Aj

A6aM

(7.C)

supluje

Sobolíková Ivana

(Miv)

8.B

4.hod

Čj

 

(8.B)

supluje

Klepalová Lenka

(Pek)

9.B

8.hod

De

 

(uMa)

supluje

Schoberová Irena

(Miv)

Pedagogický dohled u třídy:

4.B, 3.- 5. hod - Hezká Martina

5.A, 1., 2. hod - Lenochová Lucie

6.A, 1., 2. hod - Sobolíková Ivana

9.A, 3., 4. hod - Péková Kateřina

9.B, 1. hod - Macíková Jana

 

 

Suplování:   Úterý 19.11.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

2.A

 

absc

absc

             

2.B

 

absc

absc

             

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Doubravová Michaela

 

..

..

             

Hezká Martina

           

Len

     

Mivaltová Jana

 

Mac

Mik

-

Str

Dra

Pek

Fis

-

-

Hladíková Martina

 

..

..

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Dražková Ivana

5.hod

supl. (Miv)

Aj

8.A (A6aM)

(6.A)

 

Fišerová Ilona

7.hod

Jídelna

 

Lenochová Lucie

6.hod

supl. (Hez)

Tv

4.B

(mim)

 

Macíková Jana

1.hod

supl. (Miv)

Aj

9.A (AjA2)

(9.A)

 

Mikolinová Hedvika

2.hod

supl. (Miv)

Aj

9.B (AjB2)

(uMa)

 

Štruncová Kateřina

4.hod

supl. (Miv)

Aj

7.C (aj6c)

(7.C)

 

Péková Kateřina

6.hod

supl. (Miv)

Aj

6.B (A6bŠ)

(7.C)

 

Změny v rozvrzích tříd:

4.B

6.hod

Tv

 

(mim)

supluje

Lenochová Lucie

(Hez)

6.B

6.hod

Aj

A6bŠ

(7.C)

supluje

Péková Kateřina

(Miv)

7.C

4.hod

Aj

aj6c

(7.C)

supluje

Štruncová Kateřina

(Miv)

8.A

5.hod

Aj

A6aM

(6.A)

supluje

Dražková Ivana

(Miv)

9.A

1.hod

Aj

AjA2

(9.A)

supluje

Macíková Jana

(Miv)

9.B

2.hod

Aj

AjB2

(uMa)

supluje

Mikolinová Hedvika

(Miv)

 

 

Suplování:   Středa 20.11.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

4.B

   

exk

             

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Balášová Vlastimila

 

Pek

Sch

Kak

Vod

         

Hezká Martina

   

..

             

Jírková Zdenka

 

Vla

Krm

Net

Pek

         

Mivaltová Jana

 

Dra

Paa

Řih

Slv

-

-

-

-

-

Vobořilová Lucie

 

Řih

Řih

-

Řih

-

-

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Slavíková Veronika

4.hod

supl. (Miv)

Aj

7.A (A6a2)

(8.B)

 

Řihošková

1.hod

supl. (Vob)

Čj

4.C

(4.C)

 
 

2.hod

supl. (Vob)

Ma

4.C

(4.C)

 
 

3.hod

supl. (Miv)

Aj

4.C

(4.C)

 
 

4.hod

supl. (Vob)

Vl

4.C

(4.C)

 

Dražková Ivana

1.hod

supl. (Miv)

Aj

9.B (AjB2)

(uHv)

 

Kakosová Pavlína

3.hod

supl. (Blš)

Aj

1.D

(1.D)

 

Krámová Michaela

2.hod

supl. (Jir)

4.A

(4.A)

 

Netolická Markéta

3.hod

supl. (Jir)

Ma

1.C

(1.C)

 

Paarová Zora

2.hod

supl. (Miv)

Aj

8.A (A6aM)

(6.A)

 

Vodáková Kateřina

4.hod

supl. (Blš)

Čj

1.D

(1.D)

 

Schoberová Irena

2.hod

supl. (Blš)

Čj

1.D

(1.D)

 

Péková Kateřina

1.hod

supl. (Blš)

Ma

1.D

(1.D)

 
 

4.hod

supl. (Jir)

Čj

1.C

(1.C)

 

Vlasáková Zuzana

1.hod

supl. (Jir)

Čj

1.C

(1.C)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.C

1.hod

Čj

 

(1.C)

supluje

Vlasáková Zuzana

(Jir)

 

3.hod

Ma

 

(1.C)

supluje

Netolická Markéta

(Jir)

 

4.hod

Čj

 

(1.C)

supluje

Péková Kateřina

(Jir)

1.D

1.hod

Ma

 

(1.D)

supluje

Péková Kateřina

(Blš)

 

2.hod

Čj

 

(1.D)

supluje

Schoberová Irena

(Blš)

 

3.hod

Aj

 

(1.D)

supluje

Kakosová Pavlína

(Blš)

 

4.hod

Čj

 

(1.D)

supluje

Vodáková Kateřina

(Blš)

4.A

2.hod

 

(4.A)

supluje

Krámová Michaela

(Jir)

4.C

1.hod

Čj

 

(4.C)

supluje

Řihošková

(Vob)

 

2.hod

Ma

 

(4.C)

supluje

Řihošková

(Vob)

 

3.hod

Aj

 

(4.C)

supluje

Řihošková

(Miv)

 

4.hod

Vl

 

(4.C)

supluje

Řihošková

(Vob)

7.A

4.hod

Aj

A6a2

(8.B)

supluje

Slavíková Veronika

(Miv)

8.A

2.hod

Aj

A6aM

(6.A)

supluje

Paarová Zora

(Miv)

9.B

1.hod

Aj

AjB2

(uHv)

supluje

Dražková Ivana

(Miv)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 21.11.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

4.A

 

absc

absc

             

7.B

     

exk

exk

exk

       

8.A

     

bes

bes

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Michálková Lada

 

Vod

Jir

Mik

Krm

         

Fišerová Ilona

     

..

..

-

       

Mivaltová Jana

 

Sob

Str

Slv

Dra

-

Fis

-

-

-

Krámová Michaela

 

..

..

             

Paarová Zora

     

..

..

         

Vobořilová Lucie

 

Hom

Hom

Hom

Hom

Jic

Knau

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Slavíková Veronika

3.hod

supl. (Miv)

Aj

9.A (AjA2)

(9.A)

 

Knauteová Anežka

6.hod

supl. (Vob)

Tv

4.C

(sTvV)

 

Homolová

1.hod

supl. (Vob)

Čj

4.C

(4.C)

 
 

2.hod

supl. (Vob)

Čj

4.C

(4.C)

 
 

3.hod

supl. (Vob)

Ma

4.C

(4.C)

 
 

4.hod

supl. (Vob)

Vv

4.C

(4.C)

 

Dražková Ivana

3.hod

odpadá

Čj

7.B (cj72)

 

exkurze

 

4.hod

supl. (Miv)

De

9.B

(9.B)

 

Fišerová Ilona

6.hod

supl. (Miv)

Aj

9.B (AjB2)

(9.B)

 

Jičínská Ema

5.hod

supl. (Vob)

Vv

4.C

(4.C)

 

Jírková Zdenka

2.hod

supl. (Mch)

Tv

2.C

(sTvM)

 

Sobolíková Ivana

1.hod

supl. (Miv)

Aj

7.C (aj6c)

(6.B)

 

Mikolinová Hedvika

3.hod

supl. (Mch)

Ma

2.C

(2.C)

 

Štruncová Kateřina

2.hod

supl. (Miv)

Aj

6.B (A6bŠ)

(uMa)

 

Krámová Michaela

4.hod

supl. (Mch)

Čj

2.C

(2.C)

 

Vodáková Kateřina

1.hod

supl. (Mch)

Čj

2.C

(2.C)

 

Schoberová Irena

5.hod

odpadá

De

7.B

 

exkurze

Změny v rozvrzích tříd:

2.C

1.hod

Čj

 

(2.C)

supluje

Vodáková Kateřina

(Mch)

 

2.hod

Tv

 

(sTvM)

supluje

Jírková Zdenka

(Mch)

 

3.hod

Ma

 

(2.C)

supluje

Mikolinová Hedvika

(Mch)

 

4.hod

Čj

 

(2.C)

supluje

Krámová Michaela

(Mch)

4.C

1.hod

Čj

 

(4.C)

supluje

Homolová

(Vob)

 

2.hod

Čj

 

(4.C)

supluje

Homolová

(Vob)

 

3.hod

Ma

 

(4.C)

supluje

Homolová

(Vob)

 

4.hod

Vv

 

(4.C)

supluje

Homolová

(Vob)

 

5.hod

Vv

 

(4.C)

supluje

Jičínská Ema

(Vob)

 

6.hod

Tv

 

(sTvV)

supluje

Knauteová Anežka

(Vob)

6.B

2.hod

Aj

A6bŠ

(uMa)

supluje

Štruncová Kateřina

(Miv)

7.C

1.hod

Aj

aj6c

(6.B)

supluje

Sobolíková Ivana

(Miv)

9.A

3.hod

Aj

AjA2

(9.A)

supluje

Slavíková Veronika

(Miv)

9.B

4.hod

De

 

(9.B)

supluje

Dražková Ivana

(Miv)

 

6.hod

Aj

AjB2

(9.B)

supluje

Fišerová Ilona

(Miv)

Pedagogický dohled u třídy:

7.B, 3.- 5. hod - Fišerová Ilona

8.A, 3., 4. hod - Paarová Zora

 

 

Suplování:   Pátek 22.11.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

5.B

     

exk

exk

exk

       

9.A

       

bes

bes

bes

     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Slavíková Veronika

     

..

..

..

       

Fišerová Ilona

 

Mac

Sob

-

Mik

Shn

       

Klepalová Lenka

       

Rut

-

-

     

Mivaltová Jana

 

Ver

Kik

Str

-

Krm

-

-

-

-

Mokříž Jakub

-

-

-

-

-

Mac

-

Str

-

-

Hladíková Martina

 

Paa

Rut

             

Secká Jana

 

Vla

Net

Stf

Pek

Jic

       

Vobořilová Lucie

 

Kik

-

Kik

Kik

Mch

-

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Michálková Lada

5.hod

supl. (Vob)

Hv

4.C

(4.C)

 

Jičínská Ema

5.hod

supl. (Sec)

Hv

3.C

(3.C)

 

Sobolíková Ivana

2.hod

supl. (Fis)

Ma

7.B

(uMa)

 

Kikisová Dana

1.hod

supl. (Vob)

Čj

4.C

(4.C)

 
 

2.hod

supl. (Miv)

Aj

4.C

(4.C)

 
 

3.hod

supl. (Vob)

Ma

4.C

(4.C)

 
 

4.hod

supl. (Vob)

Čj

4.C

(4.C)

 

Macíková Jana

1.hod

supl. (Fis)

Ma

9.A

(9.A)

 
 

5.hod

supl. (Mok)

Tv

6.B (Chl)

(sTvM)

 

Mikolinová Hedvika

4.hod

supl. (Fis)

Ma

7.A

(7.A)

 
 

5.hod

odpadá

Vv

9.A

 

beseda, přednáška

Štruncová Kateřina

3.hod

spojeno (Miv)

Aj

9.A (AjA2)

(9.A)

 
 

7.hod

supl. (Mok)

PSHv

9.A

(mim)

 

Krámová Michaela

5.hod

supl. (Miv)

Aj

7.C (aj6c)

(7.C)

 

Vernerová Jana

1.hod

supl. (Miv)

Aj

7.A (A6a2)

(7.A)

 

Netolická Markéta

2.hod

supl. (Sec)

Čj

3.C

(3.C)

 

Paarová Zora

1.hod

supl. (Hla)

Tv

2.B

(sTvM)

 

Rutteová Dana

2.hod

supl. (Hla)

Aj

2.B

(2.B)

 
 

4.hod

supl. (Kle)

Ov

6.B

(6.B)

 

Shánělová Zuzana

5.hod

supl. (Fis)

Aj

5.C (A5cF)

(uMa)

 

Péková Kateřina

4.hod

supl. (Sec)

Čj

3.C

(3.C)

 

Štrofová Petra

3.hod

supl. (Sec)

Pr

3.C

(3.C)

 

Vlasáková Zuzana

1.hod

supl. (Sec)

Ma

3.C

(3.C)

 

Změny v rozvrzích tříd:

2.B

1.hod

Tv

 

(sTvM)

supluje

Paarová Zora

(Hla)

 

2.hod

Aj

 

(2.B)

supluje

Rutteová Dana

(Hla)

3.C

1.hod

Ma

 

(3.C)

supluje

Vlasáková Zuzana

(Sec)

 

2.hod

Čj

 

(3.C)

supluje

Netolická Markéta

(Sec)

 

3.hod

Pr

 

(3.C)

supluje

Štrofová Petra

(Sec)

 

4.hod

Čj

 

(3.C)

supluje

Péková Kateřina

(Sec)

 

5.hod

Hv

 

(3.C)

supluje

Jičínská Ema

(Sec)

4.C

1.hod

Čj

 

(4.C)

supluje

Kikisová Dana

(Vob)

 

2.hod

Aj

 

(4.C)

supluje

Kikisová Dana

(Miv)

 

3.hod

Ma

 

(4.C)

supluje

Kikisová Dana

(Vob)

 

4.hod

Čj

 

(4.C)

supluje

Kikisová Dana

(Vob)

 

5.hod

Hv

 

(4.C)

supluje

Michálková Lada

(Vob)

5.C

5.hod

Aj

A5cF

(uMa)

supluje

Shánělová Zuzana

(Fis)

6.B

4.hod

Ov

 

(6.B)

supluje

Rutteová Dana

(Kle)

 

5.hod

Tv

Chl

(sTvM)

supluje

Macíková Jana

(Mok)

7.A

1.hod

Aj

A6a2

(7.A)

supluje

Vernerová Jana

(Miv)

 

4.hod

Ma

 

(7.A)

supluje

Mikolinová Hedvika

(Fis)

7.B

2.hod

Ma

 

(uMa)

supluje

Sobolíková Ivana

(Fis)

7.C

5.hod

Aj

aj6c

(7.C)

supluje

Krámová Michaela

(Miv)

9.A

1.hod

Ma

 

(9.A)

supluje

Macíková Jana

(Fis)

 

3.hod

Aj

AjA2

(9.A)

spojí

Štruncová Kateřina

(Miv)

 

7.hod

PSHv

 

(mim)

supluje

Štruncová Kateřina

(Mok)

Pedagogický dohled u třídy:

5.B, 3.- 5. hod - Slavíková Veronika

9.A, 4.- 6. hod - Klepalová Lenka

 

Zpracováno v systému Bakaláři